Når noen man er glad i har gått bort er en blomsterhilsen en fin måte og ta avskjed på, og en måte å vise både medfølelse og kjærlighet.
Gjennom vårt samarbeid med lokale Interflora-butikker leverer vi vakre buketter og båredekorasjoner laget av lokale blomsterdekoratører med fagbrev.
På våre minnesider kan du enkelt bestille blomstere til begravelsen. Du kan velge mellom flere ulike dekorasjoner og kranser, og du kan bestille med eller uten sløyfebånd.
Vi samarbeider med Opdahl Blomster i Mjøndalen. Butikken er tilknyttet Interflora.
Klikk på knappen under for å komme inn på våre minnesider. Velg deretter personen du ønsker å bestille blomster til.
Når noen man er glad i har gått bort er en blomsterhilsen en fin måte og ta avskjed på, og en måte å vise både medfølelse og kjærlighet. Her ser du forslag på blomsterdekorasjoner som vår samarbeidspartner kan produsere. Merk at bildene er i hovedsak illustrasjoner på fargetema og ulike fasonger, og at faktisk sluttprodukt kan variere fra bildene. Enkelte blomster kan være vanskelig for butikken å oppdrive utenfor sesong.